Snežné skútre

 

Vyberte sa na obhliadku Slovenského Raja skutočne originálne! Nasadnite do skútra, dupnite na plyn a vychutnajte si snežnú jazdu po najkrajšom kúte našej krajiny!

 

Vyberte si trasu:

Variant 1: Vlek Vŕšok 40 45 min. 10 km
Variant 2: Okolie Rejdovej 60 – 75 min. 15 km
Variant 3: Vyhliadková trasa 2 – 2,5 hod. 25 km
Variant 4: Rejdovský chotár 3 – 3,5 hod. 40 km
Variant 5: Rejdová – Telgárt 6 – 6,5 hod. 65 km
Variant 6: Jazda na detskom skútri 30 min. vyznačený priestor

 

Vlek Vŕšok

Táto trasa je ideálna pre začiatočníkov, vhodná taktiež pre deti, ale aj pre trúfalcov, ktorý majú v pláne vyskúšať si náročnejší terén a nie sú si 100% istí, či to zvládnu. Jazda trvajúca cca 30 až 35 min je najvhodnejším riešením ako sa „skamarátiť“ so snežným skútrom a naučiť sa s ním spolupracovať. 10 km okruh okolo lyžiarskeho strediska vám umožní získať širší rozhľad o veľkosti a skrytých cestách naprieč strediskom v Rejdovej.

 

Okolie Rejdovej

Milovníci prírody, turisti či ktokoľvek ohromený krásou dedinky Rejdová ako aj jej okolia si určite prídu na svoje pri jazdení na 15 km okruhu okolo obce. Nakoľko terén nie je náročný, trasa je vhodná pre začiatočníkov, ale aj pre pokročilých. Počas 60-tich nádherných minút si môžete dosýtosti vychutnať neopísateľný pocit jazdy spojenej s rozprávkovou prírodou.

 

Vyhliadková trasa

Tak ako sa Vysoké Tatry pýšia Gerlachom, Nízke Ďumbierom, tak je Rejdová hrdá na Stolicu, najvyšší vrch Slovenského Rudohoria. Je málo ľudí, ktorí by nechceli zažiť pocit pri dosiahnutí najvyššieho bodu, merajúceho 1477 m. n. m. Pešo vám cesta potrvá cca 4 hodiny. Na skútri ju však zvládnete aj za polovičný čas, počas ktorého sa budete cítiť ako v inom svete. Keď v dedine kvitnú čerešne, na Stolici stále nádherne sneží. No kto by odolal takémuto výstupu? Trasa je však vhodná pre jazdcov, ktorí sa nestotožňujú s jazdou po rovinke, terén je náročnejší, dlhý 25 km, s nepredvídateľným počasím na vrchole.

 

Rejdovský chotár

Na tejto trase si môžete ešte viac vychutnať náročný terén a krasu prírody Rejdovských vrchov. Počas 3 až 4 hodín jazdy s prestávkami na vyhliadkových miestach zažijete kopec zábavy a vzrušenia.

 

Rejdová – Telgárt

Trasa vedie hrebeňovou cestou na najvyšší vrch Slovenského Rudohoria - Stolicu a následne pokračuje do obce Telgárt, kde je možnosť občerstvenia. Na tejto trase je veľa rýchlych úsekov.

 

Jazda na detskom skútri

Všetky deti do 50 kg si na svoje prídu pri tejto neodolateľnej a vyčerpávajúcej atrakcii. Vzrušujúci zážitok prebieha vo vyznačenom okruhu s veľkým dôrazom na bezpečnosť. SKI Rejdová ponúka skvelý aktívny oddych spojený s relaxom a zábavou pre viacčlenné skupiny, rodiny, a firemné kolektívy. Príďte si vychutnať relaxačno-adrenalínovú jazdu zimnou prírodou na bezpečných a upravovaných trasách v peknom prírodnom prostredí s výhliadkami.

 

Viac informácií nájdete na www.vraji.sk